Wybierz
interesującą Cię
usługę.

ZAPYTAJ O CENĘ

Jeśli jesteś zainteresowany
nie czekaj tylko skontaktuj się
+48 794 934 934

 

Powłoka
ceramiczna

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed mikro zarysowaniami oraz nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi.

Więcej
 
Nowość

Polerowanie Lakieru

Renowacja - korekta lakieru to niesamowity proces detailingowy. Podczas polerowania lakieru usuwamy wszelakie jego defekty, takie jak: zmatowienia, zarysowania i skazy.

Więcej
 

Przyciemnianie szyb

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb to połączenie walorów estetycznych i praktycznych. Nadają luksusowego wyglądu, zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza samochodu, a także przeciwdziałają płowieniu wewnętrznych tworzyw sztucznych.

Więcej
 

Bezbarwne folie
ochronne

Folie ochronne to obecnie najlepsza i najtrwalsza ochrona karoserii samochodu. Dzięki grubości wynoszącej ok. 150mikronów skutecznie chroni zabezpieczoną powierzchnię od głębokich uszkodzeń, zarysowań oraz odprysków.

Więcej
 

Renowacja skór

Regeneracja skór to proces polegający na doprowadzeniu skórzanej tapicerki do salonowego stanu. Podczas naprawy skóry usuwamy wszelakiego rodzaju pęknięcia, przebarwienia, przetarcia oraz dziury.

Więcej
 

Zmiana koloru
auta

Dzięki foliom do zmiany koloru możemy w szybki i niepowtarzalny sposób zmienić oblicze naszego samochodu. Zmiana koloru auta z wykorzystaniem folii to nie tylko zmiana estetyczna, ale także zabezpieczenie oryginalnej powłoki lakierniczej, dzięki czemu karoseria jest w nienaruszonym stanie co znacząco wpływa na wartość pojazdu.

Więcej
 

Stylizacja aut

Reklama na samochodach to idealny sposób na podniesienie rozpoznawalności swojej firmy oraz pozyskanie nowych klientów. Oklejamy samochody reklamą według projektu klienta, bądź tworzymy własny, w oparciu o Państwa wymagania i oczekiwania.

Więcej

Szukasz profesjonalnego studia?
Umów się już dzisiaj.


Zarezerwuj termin