Przyciemnianie szyb

 
Bezinwazyjne przyciemnianie szyb to połączenie walorów estetycznych i praktycznych. Nadają luksusowego wyglądu, zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza samochodu, a także przeciwdziałają płowieniu wewnętrznych tworzyw sztucznych. Przyciemnione szyby to także zwiększone bezpieczeństwo podczas wypadku, zdecydowana poprawa komfortu podróżowania, zwiększenie prywatności podróżujących, a także sprawienie, że transportowane przedmioty są niewidoczne zewnątrz.


Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety przyciemnienia szyb


• luksusowy wygląd

• ograniczone nagrzewanie wnętrza

• zwiększenie bezpieczeństwa

• zwiększony komfort podróżowania
• zwiększona prywatność
Właściwości estetyczne i praktyczne w jednej usłudze?

Przyciemnianie szyb to usługa dzięki, której każdy samochód wygląda elegancko niezależnie od marki i modelu. W zależności od preferencji klienta, szyby samochodowe możemy przyciemnić folią o zróżnicowanym stopniu przyciemnienia, co znacząco wpływa na końcowy efekt estetyczny. Oklejanie szyb folią przyciemniająca to także szereg korzyści praktycznych. Przede wszystkim folia do szyb znacznie ogranicza nagrzewanie się wnętrza samochodu, co zdecydowanie wpływa na komfort podróży. Dzięki mniejszemu dopływowi światła do samochodu zapobiegamy płowieniu wewnętrznych tworzyw sztucznych oraz plastików. Nie można zapomnieć także o zdecydowanej poprawie prywatności podróżujących, czy fakcie, że dzięki przyciemnianiu szyb przewożone towary są niewidoczne zewnątrz.

Przyciemnianie szyb ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Przede wszystkim podczas wypadku, czy próbie włamania, szkło nie dostaje się do kabiny, potencjalni złodzieje mają trudniejszy dostęp do samochodu, a promienie słoneczne nie oślepiają kierowcę.