Przyciemnianie szyb

 
Bezinwazyjne przyciemnianie szyb to połączenie walorów estetycznych i praktycznych. Nadają luksusowego wyglądu, zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza samochodu, a także przeciwdziałają płowieniu wewnętrznych tworzyw sztucznych. Przyciemnione szyby to także zwiększone bezpieczeństwo podczas wypadku, zdecydowana poprawa komfortu podróżowania, zwiększenie prywatności podróżujących, a także sprawienie, że transportowane przedmioty są niewidoczne zewnątrz.


Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety przyciemnienia szyb


• luksusowy wygląd

• ograniczone nagrzewanie wnętrza

• zwiększenie bezpieczeństwa

• zwiększony komfort podróżowania
• zwiększona prywatność
Właściwości estetyczne i praktyczne w jednej usłudze?

Przyciemnianie szyb to usługa dzięki, której każdy samochód wygląda elegancko niezależnie od marki i modelu. W zależności od preferencji klienta, szyby samochodowe możemy przyciemnić folią o zróżnicowanym stopniu przyciemnienia, co znacząco wpływa na końcowy efekt estetyczny. Oklejanie szyb folią przyciemniająca to także szereg korzyści praktycznych. Przede wszystkim folia do szyb znacznie ogranicza nagrzewanie się wnętrza samochodu, co zdecydowanie wpływa na komfort podróży. Dzięki mniejszemu dopływowi światła do samochodu zapobiegamy płowieniu wewnętrznych tworzyw sztucznych oraz plastików. Nie można zapomnieć także o zdecydowanej poprawie prywatności podróżujących, czy fakcie, że dzięki przyciemnianiu szyb przewożone towary są niewidoczne zewnątrz.

Przyciemnianie szyb ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Przede wszystkim podczas wypadku, czy próbie włamania, szkło nie dostaje się do kabiny, potencjalni złodzieje mają trudniejszy dostęp do samochodu, a promienie słoneczne nie oślepiają kierowcę.

Przyciemnianie szyb Przyciemnione szyby nadają elegancji, ograniczają nagrzewanie się wnętrza samochodu oraz zapobiegają płowieniu wewnętrznych plastików poprzez ograniczenie działania słońca. Przyciemnienie szyb pozwala na zachowanie więcej prywatności wewnątrz oraz sprawiają, że transportowane przez nas towary są niewidoczne. Zalety przyciemnienia szyb • eksluzywny wygląd • ograniczone nagrzewanie wnętrza • zapobieganie blaknięciu wewnętrznych tworzyw sztucznych • zwiększony komfort podróżowania Przyciemnienie szyb to nie tylko poprawa względów estetycznych, ale także szereg praktycznych rozwiązań. Samochody z przyciemnionymi szybami wyglądają bardziej luksusowo oraz elegancko niezależnie od linii nadwozia, a w zależności od upodobań klienta można stosować folie o różnym stopniu przyciemnienia. Prócz walorów wizualnych przyciemnienie szyb to korzyści praktyczne. Przede wszystkim znaczne ograniczenie nagrzewania się wnętrza samochodu, co jest szczególnie przydatne w letnich porach roku. Ograniczenie dopływu światła to także zapobieganie płowieniu plastików i innych tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu, których jakość często pozostawia wiele do życzenia. O czym warto również pamiętać? Zdecydowanie o poprawie komfortu użytkowania, zwiększeniu prywatności oraz o przewożonych towarach, które dzięki przyciemnionym szybom są zupełnie niewidoczne. Nie sposób pominąć również poprawy bezpieczeństwa. Dzięki folii o wiele trudniej włamać się do samochodu po zbiciu szyby, która po skruszeniu dalej przylega do powierzchni folii. *Przyciemnianie szyb to usługa skierowana do wszystkich rodzajów samochodów. Luksusowy wygląd i właściwości komfortu dostępne dla każdego pojazdu.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.

Przyciemnianie szyb Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin