Stylizacja

 
Reklama na samochodach to idealny sposób na podniesienie rozpoznawalności swojej firmy oraz pozyskanie nowych klientów. Oklejamy samochody reklamą według projektu klienta, bądź tworzymy własny, w oparciu o Państwa wymagania i oczekiwania. Poruszające się po drogach samochody oklejone reklamą przyciągają wzrok wszystkich użytkowników dróg podnosząc prestiż firmy.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety reklamy na samochodach


• ujednolicenie firmowej floty
• zwiększenie rozpoznawalności firmy
• możliwość tworzenia ciekawych projektów
• zwiększenie prestiżu firmy
Widoczny dla wszystkich?

W obecnych czasach samochody prócz podstawowej funkcji przemieszczania się z punktu A do punktu B oraz przewożenia towarów, spełniają również funkcję reklamową. Wykorzystując folię do zmiany koloru samochodu możemy w łatwy i szybki sposób ujednolicać flotę samochodową firmy, bądź tworzyć wzory reklamowe na ich powierzchni. Dzięki takim zabiegom samochód stanie się mobilną wizytówką firmy docierającą do większej ilości klientów. Warto podkreślić, że dzięki programom graficznym możemy przygotować również projekt reklamy, która następnie zaaplikujemy na samochód.


Oklejanie reklamowe jest też łatwe do demontażu co umożliwia zmianę wzoru w każdej chwili, bądź zupełne pozbycie się oklejenia i sprzedaż samochodu, którego karoseria z pewnością będzie w lepszym stanie ze względu na właściwości ochronne takiej folii.