Renowacja skór

 
Regeneracja skór to proces polegający na doprowadzeniu skórzanej tapicerki do salonowego stanu. Podczas naprawy skóry usuwamy wszelakiego rodzaju pęknięcia, przebarwienia, przetarcia oraz dziury. Renowacja skór to także sposób na odzyskanie pierwotnego koloru i wyglądu skórzanej tapicerki, dzięki czemu podróż samochodem będzie zdecydowanie bardziej komfortowa.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety renowacji skór


• salonowy stan używanej tapicerki
• zwiększony komfort podróżowania
• wzrost wartości pojazdu
• brak konieczności kupowania nowego zestawu tapicerki
Podróż bardziej komfortowa?

Skórzana tapicerka to najbardziej narażony na zużycie element wnętrza pojazdu wymagający szczególnej pielęgnacji. Nieunikniona czynność ciągłego wsiadania, czy wysiadania i codziennie użytkowanie, bardzo negatywnie wpływają na stan tapicerki w samochodzie powodując przede wszystkim przetarcia skóry, odbarwienia, silne zabrudzenia, a nawet zarysowania bądź dziury. Regeneracja skóry to proces podczas, którego doprowadzamy zniszczoną tapicerkę skórzaną do perfekcyjnego stanu.

Naprawa skóry (renowacja foteli, renowacja kanapy, renowacja boczków) to zabieg trwały, na który udzielana jest gwarancja. Należy podkreślić, że element skórzany po naprawie, jest praktycznie nie do odróżnienia od pozostałej części tapicerki.