Auto detailing

 

Auto detailing to proces doprowadzenia samochodu do stanu praktycznie idealnego zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Wnętrze pojazdu oraz karoseria poprzez nieodpowiednie użytkowanie oraz nieodpowiednią pielęgnację bardzo szybko się brudzi i niszczeje. Naprzeciw wychodzą profesjonaliści, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu sprawią, że każdy samochód będzie wyglądać jak nowy, a jego wartość znacznie wzrośnie.Zalety auto detailingu


- wnętrze samochodu pachnące nowością
- idealny lakier bez skaz
- wzrost wartości pojazdu
- poprawa komfortu podróżowania10

lat
doświadczenia

+100

Zadowolonych
klientów


Autodetaling to bardzo szerokie pojęcie dotyczące renowacji praktycznie całego samochodu.

Znajomość rzeczy i użycie odpowiedniej chemii i narzędzi umożliwia nam doprowadzenie wnętrza samochodu do stanu wręcz salonowego. Przeprowadzenie procesów takich jak: pranie tapicerki, pranie podłogi, renowacja skór, czy renowacja tworzy sztucznych, sprawia, że samochód odzyskuje swój dawny blask i na nowo cieszy swojego właściciela.

Proces renowacji i pielęgnacji dotyczy również zewnętrznej części każdego pojazdu. Polerowanie, renowacja lakieru, uzupełnianie ubytków lakieru, czy dodatkowe zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną lub folią ochronna powodują, że nawet bardzo wiekowe samochody odzyskują swoją dawną świetność.

Jeżeli Twój samochód utracił dawny blask, a chcesz by wyglądał jak nowy, odwiedź nasz salon i zobacz jak robią to specjaliści. Zespół pasjonatów motoryzacji doprowadzi każdy samochód do nienagannego stanu od strony wnętrza jak i lakieru. Kompleksowa kosmetyka auta w naszym wydaniu sprawi, że Twój pojazd będzie lśnił jak nowy. W ramach świadczonych usług proponujemy m.in. korektę i odświeżenie lakieru, renowację samochodu oraz jego zabezpieczenie. Usuwamy rysy, nakładamy wosk oraz powłoki hybrydowe i folie ochronne. Ponadto oferujemy kompleksową renowację wnętrza polegającą m.in. na odświeżeniu plastików, czyszczeniu i renowacji skór, a także praniu tapicerki. Proponujemy i realizujemy nowe stylizacje, które odmienią oblicze Twojego pojazdu. Zmiana koloru czy przyciemnianie szyb, to tematy, które znamy od podszewki. Car detailing to nasza pasja. Dzięki ciągłemu zagłębianiu tematu oraz doświadczeniu zdobywanemu przez lata, jesteśmy w stanie doprowadzić każdy pojazd do nienagannej postaci bądź zmienić jego oblicze. Nie ma bowiem samochodu, którego nie udało nam się przywrócić do pierwotnego wyglądu, bądź nadać mu nowy, lepszy charakter. Jesteśmy w stanie tchnąć nowe życie w każdy oddany w nasze ręce samochód. Wszystkie usługi w naszej firmie dokonywane są przez zespól profesjonalistów z wieloletnim stażem. Dzięki doświadczeniu, pasji i sercu wkładanym w pracę zapewniamy każdemu klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Wysoka jakość świadczonych usług to nasz priorytet. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie, realizując je ze znajomością rzeczy. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów z całego Śląska. Nasze Auto Spa zaprasza do skorzystania ze swoich usług właścicieli aut zarówno z Gliwic, Katowic, Zabrza, Chorzowa jak i każdej innej miejscowości w województwie śląskim. Powierzając nam swoje auto możesz być pewny, że zrobimy wszystko, aby zaskoczyć Cię w jak najbardziej pozytywny sposób. Twój samochód będzie błyszczeć jakby dopiero zjechał z fabrycznej taśmy, bądź zupełnie zmieni swoje oblicze.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.

Auto detailing Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin