Polerowanie lakieru.

 
Renowacja - korekta lakieru to niesamowity proces detailingowy. Podczas polerowania lakieru usuwamy wszelakie jego defekty, takie jak: zmatowienia, zarysowania i skazy. Regeneracja lakieru nadaje niesamowitego połysku karoserii, wydobywa głębie koloru i zdecydowanie przywraca salonowy blask! Warto pamiętać, że salonowy stan używanego samochodu to zdecydowane podwyższenie jego wartości i poprawa komfortu podróżujących.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.

Zalety polerowania lakieru:
• idealna powierzchnia lakieru
• salonowy stan
• wyższa wartość samochodu
• nadanie niesamowitego połysku
• podbicie głębi koloru
Renowacja lakieru
Drugie życie dla każdego pojazdu?
Stan lakieru samochodowego uzależniony jest od wielu czynników. Do głównych zaliczamy z pewnością sposób użytkowania samochodu oraz umiejętność pielęgnacji pojazdu. Niestety w dobie ekologicznych lakierów są one bardzo podatne na uszkodzenia i stan nawet kilkumiesięcznego samochodu może wyraźnie odbiegać od oczekiwanego. Renowacja lakieru to sposób na przywrócenie salonowego wyglądu polegający na bezpiecznym usunięciu uszkodzonej warstwy wierzchniej, dzięki czemu lakier odzyskuje salonowy stan, nabiera niesamowitego połysku, a jego barwa staje się głębsza oraz o wiele bardziej żywa. Przed przeprowadzeniem procesu renowacji lakieru dokonujemy szczegółowej inspekcji stanu karoserii, aby każdy klient miał pewność, że polerowanie jego samochodu odbywa się w jak najbardziej bezpieczny sposób. Wykonaj usługę korekty lakieru w naszym Studio i ciesz się swoim samochodem na nowo, zwiększając przy tym jego wartość rynkową przy odsprzedaży.
 

Używane produkty.


Pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych przez nas materiałach, przy użyciu najlepszych narzędzi. Olbrzymie doświadczenie oraz testy wykonane na prywatnych samochodach pozwoliły na wyselekcjonowanie tylko najlepszych produktów. Pasty i maszyny polerskie przez nas używane to absolutny top – 3M, Menzerna, Koch, Rupes, Flex. Zero kompromisów. Zero zamienników. Zero imitacji.