Polerowanie lakieru

 
Renowacja - korekta lakieru to niesamowity proces detailingowy. Podczas polerowania lakieru usuwamy wszelakie jego defekty, takie jak: zmatowienia, zarysowania i skazy. Regeneracja lakieru nadaje niesamowitego połysku karoserii, wydobywa głębie koloru i zdecydowanie przywraca salonowy blask! Warto pamiętać, że salonowy stan używanego samochodu to zdecydowane podwyższenie jego wartości i poprawa komfortu podróżujących.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.

Polerowanie lakieru Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin

Zalety polerowania lakieru:


• idealna powierzchnia lakieru
• salonowy stan
• wyższa wartość samochodu
• nadanie niesamowitego połysku
• podbicie głębi koloru


10

lat
doświadczenia

+100

Zadowolonych
klientów


Renowacja lakieru
Drugie życie dla każdego pojazdu?
Stan lakieru samochodowego uzależniony jest od wielu czynników. Do głównych zaliczamy z pewnością sposób użytkowania samochodu oraz umiejętność pielęgnacji pojazdu. Niestety w dobie ekologicznych lakierów są one bardzo podatne na uszkodzenia i stan nawet kilkumiesięcznego samochodu może wyraźnie odbiegać od oczekiwanego. Renowacja lakieru to sposób na przywrócenie salonowego wyglądu polegający na bezpiecznym usunięciu uszkodzonej warstwy wierzchniej, dzięki czemu lakier odzyskuje salonowy stan, nabiera niesamowitego połysku, a jego barwa staje się głębsza oraz o wiele bardziej żywa. Przed przeprowadzeniem procesu renowacji lakieru dokonujemy szczegółowej inspekcji stanu karoserii, aby każdy klient miał pewność, że renowacja lakieru jego samochodu odbywa się w jak najbardziej bezpieczny sposób. Wykonaj usługę korekty lakieru w naszym Studio i ciesz się swoim samochodem na nowo, zwiększając przy tym jego wartość rynkową przy odsprzedaży.

Polerowanie - korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii. Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym. Działamy na terenie Śląska tj. Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz na obszarze całej Polski. Zalety polerowania lakieru: • idealna powierzchnia lakieru bez wad • salonowy blask • podwyższenie wartości rynkowej samochodu • nadanie połysku karoserii • podbicie głębi koloru Po latach, a czasem już nawet po kilku miesiącach użytkowania samochodu ,stan jego lakieru wyraźnie odbiega od doskonałości. Spowodowane jest to przede wszystkim podatnością nowych lakierów na zarysowania oraz nieodpowiednią pielęgnacją. Renowacja lakieru to proces przywrócenia salonowego stanu karoserii Twojemu pojazdowi, podczas którego w bezpieczny sposób usuwana jest uszkodzona warstwa lakieru. Dzięki takiemu zabiegowi lakier odzyskuje idealny stan, niesamowicie się błyszczy, a kolor jest wyrazisty i ożywiony. Z pewnością warto dodać, że odnowiony lakier zdecydowanie wpływa na wartość pojazdu i powoduje, że ponownie możemy cieszyć się samochodem jakby dopiero co został odebrany z salonu. Należy jednak wspomnieć, że polerowanie aut stało się bardzo powszechne, dlatego swój samochód warto oddać tylko w ręce specjalistów! *Renowację lakieru – polerowanie auta, zalecamy dla każdego używanego samochodu, szczególnie mytego wcześniej na myjniach automatycznych, bądź pielęgnowanego w niewłaściwy sposób.