Powłoka ceramiczna

 

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed mikro zarysowaniami oraz nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi. Powłoka ochronna to także sposób na łatwiejszą i przyjemniejszą pielęgnację samochodu. Dzięki właściwościom hydrofobowym oraz antystatycznym, zanieczyszczenia, brud oraz woda „odpychane” są od powierzchni dzięki czemu pojazd o wiele wolniej i mniej się brudzi. Powłoka ceramiczna zdecydowanie też zapobiega procesowi korozji.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety powłoki ceramicznej


• chroni lakier przed czynnikami atmosferycznymi
• chroni przed zarysowaniami
• nadaje spektakularnej szklistości
• wydobywa głębie koloru
• ułatwia pielęgnacja samochodu
• Ogranicza brudzenie się samochodu
Ochrona i estetyka w jednym?

Powłoki ceramiczne to estetyczne i praktyczne korzyści dla każdego pojazdu. Lakiery samochodowe ze względu na normy ekologiczne, produkowane są na bazie wody, przez co stały się bardzo miękkie i podatne na uszkodzenia nawet podczas codziennej pielęgnacji. Ze względu na ten fakt zaczęto stosować powłoki ochronne. Są one związkami chemicznymi, które po aplikacji na powierzchnię tworzą ochronną warstwę szkła zapobiegającą nadmiernym uszkodzeniom powierzchni lakieru. Karoseria jest odporna na zarysowania, negatywne działanie chemii (w tym sól drogowa) oraz skutki promieniowania UV (lakier nie blaknie).

Powłoka ceramiczna ze względu na właściwości hydrofobowe oraz antystatyczne (brud, kurz i woda odpychane są od powierzchni) sprawia, że samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się łatwiejsza, szybsza oraz przyjemniejsza. Warto także wspomnieć o korzyściach estetycznych płynących z aplikacji powłoki zabezpieczającej na samochód. Przede wszystkim karoseria pojazdu nabiera niesamowitej szklistości i połysku (efekt wylanego szkła), a barwa lakieru staje się o wiele głębsza i wyraźniejsza. Cena powłoki ceramicznej zależna jest m.in. od firmy oraz żywotności. (1-5 lat)

Powłoki ceramiczne dedykowane są nie tylko do lakierów, ale także powierzchni skórzanych, metalowych, szklanych oraz plastikowych.