Powłoka ceramiczna

 

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed mikro zarysowaniami oraz nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi. Powłoka ochronna to także sposób na łatwiejszą i przyjemniejszą pielęgnację samochodu. Dzięki właściwościom hydrofobowym oraz antystatycznym, zanieczyszczenia, brud oraz woda „odpychane” są od powierzchni, dzięki czemu pojazd o wiele wolniej i mniej się brudzi. Powłoka ceramiczna zdecydowanie też zapobiega procesowi korozji.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety powłoki ceramicznej


• chroni lakier przed czynnikami atmosferycznymi
• chroni przed zarysowaniami
• nadaje spektakularnej szklistości
• wydobywa głębie koloru
• ułatwia pielęgnację samochodu
• ogranicza brudzenie się samochodu
Ochrona i estetyka w jednym?

Powłoki ceramiczne to estetyczne i praktyczne korzyści dla każdego pojazdu. Lakiery samochodowe ze względu na normy ekologiczne, produkowane są na bazie wody, przez co stały się bardzo miękkie i podatne na uszkodzenia nawet podczas codziennej pielęgnacji. Ze względu na ten fakt zaczęto stosować powłoki ochronne. Są one związkami chemicznymi, które po aplikacji na powierzchnię tworzą ochronną warstwę szkła zapobiegającą nadmiernym uszkodzeniom powierzchni lakieru. Karoseria jest odporna na zarysowania, negatywne działanie chemii (w tym sól drogowa) oraz skutki promieniowania UV (lakier nie blaknie).

Powłoka ceramiczna ze względu na właściwości hydrofobowe oraz antystatyczne (brud, kurz i woda odpychane są od powierzchni) sprawia, że samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się łatwiejsza, szybsza oraz przyjemniejsza. Warto także wspomnieć o korzyściach estetycznych płynących z aplikacji powłoki zabezpieczającej na samochód. Przede wszystkim karoseria pojazdu nabiera niesamowitej szklistości i połysku (efekt wylanego szkła), a barwa lakieru staje się o wiele głębsza i wyraźniejsza. Cena powłoki ceramicznej zależna jest m.in. od firmy oraz żywotności. (1-5 lat)

Powłoki ceramiczne dedykowane są nie tylko do lakierów, ale także powierzchni skórzanych, metalowych, szklanych oraz plastikowych.

Powłoka ceramiczna nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi, a przy tym co najważniejsze - chroni przed zarysowaniami. Dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami. Zdecydowanie wpływa on na łatwiejszą pielęgnację pojazdu, spowalnia w znaczny sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

Zalety powłoki ceramicznej
- Ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi
- Ochrona przed zarysowaniami
- Najwyższa jakość produktu
- Nadanie niesamowitej szklistości lakierowi
- Podbicie głębi koloru
- Łatwiejsza pielęgnacja samochodu
- Ograniczenie brudzenia się samochodu
- Wzrost wartości pojazdu
 
Powłoka ceramiczna jest trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dobie ekologicznych lakierów, stały się one bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę szkła. Taka ochrona przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się lakieru oraz posiada szereg innych właściwości. Jest odporna na promieniowanie UV oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie. Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe. Warto podkreślić iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta. *Powłoki ceramiczne zalecamy dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.

Powłoka ceramiczna Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin