Bezbarwna Folia Ochronna

 
Folie ochronne to obecnie najlepsza i najtrwalsza ochrona karoserii samochodu. Dzięki grubości wynoszącej ok. 150mikronów skutecznie chroni zabezpieczoną powierzchnię od głębokich uszkodzeń, zarysowań oraz odprysków. Folia posiada zdolność do samo regeneracji, a także zapobiega działaniu agresywnej chemii oraz promieniowaniu UV. Łatwość i bezpieczeństwo demontażu, zapewnia idealny stan lakieru przez cały okres użytkowania.

Działamy na terenie Śląska tj. Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Radzionków oraz na obszarze całej Polski.Zalety folii bezbarwnych:


• Najlepsza ochrona

• Przezroczystość (folia niewidoczna dla oka)

• Zdolność do samoregeneracji

• Łatwy i bezpieczny demontaż
Idealny na stałe? Folie ochronne to obecnie najlepszy i najefektywniejszy sposób zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ze względu na grubość folii ochronnych (ok. 150 mikronów) samochód chroniony jest nawet przed najcięższymi zarysowaniami i uszkodzeniami. (mocne otarcia, zarysowanie gwoździem itd.) Bardzo praktyczna oraz widowiskową zaletą folii jest ich zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem ciepłej wody, bądź działania promieni słonecznych, zarysowania folii samoczynnie się regenerują. Dzięki takiej właściwości folii możemy o wiele dłużej cieszyć się jej nieskazitelną powierzchnią. Bezbarwna folia zabezpieczająca to także jedyny sposób na skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed odpryskami pojawiającymi się na skutek uderzeń drobnych kamieni. Folia ochronna ze względu na swoje właściwości, przeciwdziała negatywnym skutkom promieniowania UV (lakier nie blaknie) oraz chroni przed działaniem ostrej chemii (m.in. sól drogowa) Warto zaznaczyć, że oklejenie samochodu folią ochronną nie wpływa na gwarancję pojazdu oraz można ją bezpiecznie i szybko zdemontować w dowolnej chwili.